How does Driply work

We are open for delivery. Beer, wine, liquor and tobacco delivered in under 30 minutes.

Where to find us

Sign in

Blog

9 vynaliezavých spôsobov ako otvoriť fľašu vína

Máte chuť na víno, no vývrtka nikde?! Žiadny strach! My v Driply vás dnes naučíme, ako to urobiť s poriadnym štýlom a trochou kreativity. Takže, pripravte si svoje plátno na umeleckú eskapádu a nezabudnite na dobrodružnú dávku smiechu! A teraz, bez zbytočného rúhania sa k vývrtke, poďme sa pustiť do týchto originálnych spôsobov pre sebarealizáciu vo svete vínových guruov!

Continue reading

Expresná donáška cigariet a e-cigariet v Nitre

Jednou z výhod expresnej donáškovej služby Driply je rýchla dodacia lehota. S dodacou lehotou pod 30 minút si fajčiari môžu vychutnať svoje obľúbené značky bez čakania v dlhých radoch alebo riešenia dopravy a presúvania sa. To je užitočné najmä pre zaneprázdnených profesionálov, ktorí počas pracovného dňa nemusia mať čas bežať do obchodu.

Continue reading

Koľko druhov šumivých vín existuje?

Buďte si istý, že nie je nič lepšie, ako navodiť si párty náladu fľaškou dobrého šumivého vína. Nezáleží na tom, či ide o Šampanské, Prosecco alebo akékoľvek iné šumivé víno, ktoré nie len chutí. ale aj vyzerá šmrncovne. Bublinky a svieža chuť, ktorá je príťažlivá na jazyku, je jednoznačne správnym spojením pre dosiahnutie úspešného večierku, ktorý je plný pôžitku a zábavy. Možno sa domnievate, že kategóriu šumivých vín tvorí akurát tak Šampanské a Prosecco, no opak je pravdou.

Continue reading

Pán vrchný poprosím 2x gin s tonikom...

Určite ste spozorovali, že v poslednej dobe zažil gin miernu revolúciu, na základe čoho došlo explózii nových značiek na trhu. Práve štatistické zistenia poukazujú na fakt, že sa za minulý rok celosvetovo predal rekordný počet fliaš ginu v porovnaní s poslednými 10 rokmi. Gin má fanúšikov v rámci celého sveta! Krivka dopytu poukazuje na prudký nárast počtu pôžitkárov tohto nezameniteľného a zároveň všestranného destilátu.

Continue reading

Z čoho sa vyrába vodka?

Možno sa práve zamýšľate, aký nápoj by vás zohrial počas chladných jesenných večerov. Máme pre vás nápad, ktorý vás zaručene očarí! Tento nápad pramení zo správneho namiešania neutrálneho alkoholu, ktorý je pre každého z nás veľmi známy. Máme tým na mysli vodku, ktorej využitie je tak neuveriteľne všestranné

Continue reading

Biely vs. Tmavý rum: Aké sú rozdiely

Jednoznačne viem povedať, že každý z nás má určitých favoritov, pokiaľ ide o výber alkoholu. Niekto si rád vychutnáva číre typy alkoholu, iný má rád zase niečo tmavšie. Keby to však skončilo pri tomto štádiu, bolo by to veľmi jednoduché. Keď príde na rum, preferencie týmto nekončia.

Continue reading

Koľko alkoholu je v každom druhu vína?

Môžeme mať dojem, že všetky vína obsahujú rovnaké percento alkoholu, no opak je pravdou. V skutočnosti majú vína nielen rôzne percento alkoholu, ale aj cukru, kalórií, či do konca sa mení aj množstvo uhľohydrátov, ktoré dané víno obsahuje. V článku si bližšie popíšeme, aký je priemerný objem alkoholu podľa obsahu v objeme a priblížime vám, aké percento alkoholu sa nachádza vo všetkých štatisticky najobľúbenejších druhoch vína.

Continue reading

Combo

"Visit on the bank holiday, nothing at home and everything closed. Luckily, Driply courier surprised me with a quick delivery. Thanks again." — Dagmar N. — Chrenová, Nitra

What are you looking for?

Select your preferred language

Shopping Cart

Cart totals

Subtotal

0,00

Address

Total

0,00

Your shopping cart is empty. Let's change that.