How does Driply work

We are open for delivery. Beer, wine, liquor and tobacco delivered in under 30 minutes.

Where to find us

Sign in

Finlandia

O Finlandii

Je vytvorená zo zlatého fínskeho jačmeňa živeného nezapadajúcim polnočným slnkom. Z ľadovcových pramenitých vôd, ktoré dávajú priezračnosť a hladkosť chuti. Je z prírodnej krajiny, čistej krajiny. Čistá vodka vyrobená vo Fínsku.

História

Liehovar Rajamaki bol založený v roku 1888 pri ľadovcovom prameni Rajamäki. O viac ako 80 rokov neskôr, so skutočne zvládnutou odbornosťou v oblasti destilácie, sa narodila Finlandia. Čistá vodka vyrobená vo Fínsku.

Voda

Je vyrobená z čistej pramenitej vody prirodzene filtrovanou cez staroveké glaciálne morény. Voda filtrovaná kameňom a pieskom. Samotným mocným Fínskom.

Jačmeň

Vodka je vyrobená zo zlatého fínskeho jačmeňa živeného počas 72 nepretržitých dní a nocí pod nezapadajúcim polnočným slnkom. Jačmeň, z pôdy prebudenej z hrozivej arktickej zimy. Jačmeň, ktorý je nevyhnutný na jej výraznú, chrumkavú, ľahkú chuť. Chuť, ktorá je čistým Fínskom.

Destilácia

Lokálny fínsky jačmeň vytvára slad, ktorý podstúpi viac ako 200 destilačných krokov. Dohliadajú naň majstri liehovarníci viac ako 50 hodín, pred tým, ako pridajú vodu z ľadovcového prameňa Rajamaki.

What are you looking for?

Select your preferred language

Shopping Cart

Cart totals

Subtotal

0,00

Address

Total

0,00

Your shopping cart is empty. Let's change that.